نسخه چاپي ارسال به دوست


نمايشگاه فرصت هاي شغلي مهارت محور ارزان در استان بوشهر برگزار مي شود

همزمان با سراسر كشور و به منظور ترويج فرهنگ اشتغالزايي مهارت آموختگان با سرمايه خرد نمايشگاه فرصت هاي شغلي مهارت محور ارزان در استان بوشهر برگزار خواهد شد.

 بهگزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان بوشهر، عبدالمجيد دراهكي، در جلسه شوراي گسترش آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر با بيان اينكه اين نمايشگاه در بازده زماني 24 تا 26 آذر ماه در شهر بوشهر برگزار مي شود، افزود: ترويج و گسترش فرهنگ مهارت به عنوان ضرورت اشتغال پايدار با تاكيد بر مشاغل ارزان، ارتقاي فرهنگ كار و كارآفريني در جامعه، جهش مهارت با اجماع سازي شركا و ذينفعان و حمايت از مهارت آموختگان آموختگان كارآفرين در راه اندازي كسب و كار از مهمترين اهداف برگزاري اين نمايشگاه در استان بوشهر است.

وي از ارايه 100 حرفه مهارتي ارزان قيمت در اين نمايشگاه خبر داد و اضافه كرد: تمامي مهارت آموختگان كارآفرين مي توانند در اين نمايشگاه حضور پيدا كرده و بازديد از نمايشگاه براي عموم آزاد است.

دراهكي، با اشاره به اينكه در اين نمايشگاه كسب و كارهاي كه با حداقل سرمايه 100 ميليون ريالي قابليت راه اندازي داشته باشند ارايه مي شوند، اظهار داشت: كارآفرينان مهارت آموخته در اين نمايشگاه به ارايه راهكارهاي راه اندازي كسب و كار هاي خرد خواهند پرداخت و متقاضيان شغل و جوانان جوياي كار را  با روش هاي نوين كسب و كار آشنا خواهند كرد.

مدير كل آموزش فني و حرفه اي بوشهر، نقش مهارت آموزي را براي راه اندازي مشاغل بسيار مهم خواند و گفت: توانمندسازی جوانان در حوزه های شغلی نیازمند آموزش است که فنی و حرفه ای در این مسیر گام های ارزشمندی برداشته است.

دراهكي، یادآور شد: داشتن مهارت یکی از موارد اصلی است که موجب ایجاد اشتغال می شود و موفقیت شغلی هر کس در پی داشتن مهارت محقق می شود.

 


تاریخ درج خبر : شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠ | ساعت درج خبر : ١٩:٤٩ | تعداد نمایش خبر : 204
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: