نسخه چاپي ارسال به دوست


مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور «جلیل شهریاری» به سمت «مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان» منصوب شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور «جلیل شهریاری» به سمت «مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان» منصوب شد.

 در این حکم آمده است:

جناب آقای جلیل شهریاری

 باسلام

   نظر به سوابق تخصصی، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت "مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان" منصوب می شوید.

انتظار دارد با حسن تدبیر و رعایت مقررات، نظرات معاونین محترم سازمان و دفاتر ستادی و نیز همراهی مدیران و همکاران آن اداره کل، ضمن حفظ انسجام سازمانی و ارتقاء سطح خدمات، اهتمام کامل در رعایت اصول "عدالت محوری"، "انقلابیگری"، "مردم داری"، "پاکدستی" و "قانون مداری" را معمول نمائید.

در دوره جدید خدمت که وزارت متبوع، وزارت مردم و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سازمان مردم انگاشته شده است توجه به بهبود کیفیت خدمات آموزشی به مردم عزیز، توسعه همکاری با آموزشگاه‌های آزاد و شرکاء اجتماعی سازمان و جامعه هدف به منظور تحقق سیاست‌های کلی اشتغال، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مطلوب نظر است که با ارتباط موثر و همکاری نزدیک با استانداران محترم و مدیران استانی وزارت متبوع به منصه ظهور خواهید رساند.

ان شاءالله با اتکال به حضرت باریتعالی در انجام وظايف محوله، گام هاي مؤثري در راستاي تحقق اهداف عالیه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي و سازمان برداريد.

 


تاریخ درج خبر : شنبه ٦ آذر ١٤٠٠ | ساعت درج خبر : ١٠:٢٥ | تعداد نمایش خبر : 927
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: