نسخه چاپي ارسال به دوست


مرکز مهارتی بین کارگاهی شرکت کشت و صنعت و دامپروی پگاه سلماس آذربایجان غربی افتتاح شد

 

مرکز مهارتی بین کارگاهی شرکت کشت و صنعت و دامپروی پگاه سلماس با حضور محمدسلیم عباسی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی و رضا سلطانی فرد، مدیر عامل شرکت کشت و صنعت پگاه افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان آذربايجان غربي، محمدسلیم عباسی، مدير كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي در مراسم افتتاحيه اين مركز مهارت آموزي گفت: ارتقاي مهارتها در حوزه تولید محصولات دامی و ارتقاي مهارتي فني و حرفه اي در سطح دانش فردی و افزایش کیفیت محصولات از اهداف مهم راه اندازی این مرکزمهارتی است.

عباسی با تاکید بر اهمیت ارتباط آموزش و صنعت گفت: آموزش فنی و حرفه ای از ارکان مهم و اساسی برای ورود افراد به بازار کار و دستیابی به شغل های پایدار و باثبات محسوب می شود تا افراد بتوانند به عنوان نیروهای خلاق و کارآمد در توسعه و پیشرفت کشور نقشی اثرگذار بر عهده گیرند.

رضا سلطانی فرد، مدیر عامل شرکت شرکت کشت و صنعت پگاه سلماس هم با بیان اینکه توسعه کمی و کیفی اولویت این شرکت است، اظهار کرد: امیدواریم با آموزش کارکنان قدم های مثبتی در بهبود کیفیت، تنوع محصول و افزایش صادرات برداریم.

 


تاریخ درج خبر : شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠ | ساعت درج خبر : ٠٢:٢٠ | تعداد نمایش خبر : 232
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: