نسخه چاپي ارسال به دوست


نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته فناوری خودرو آغاز شد

 

آئین افتتاح نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته فناوری خودرو به میزبانی اداره کل استان تهران، 6 آذر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، آئین افتتاح نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته فناوری خودرو، با حضور محمدرضا شاه پسند،  معاون آموزش، مهدی دارایی،  مدیر مسابقات ملی و بین المللی مهارت و محمدهادی حبیبی، مدیر کل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و محمدجواد روانبخش، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، 6 آذر سال جاری برگزار شد.

بنابراین گزارش، نوزدهمین مسابقات فناوری خودرو با حضور 29 نفر از جوانان نخبه مهارتی از 7 تا 10 آذر سال جاری در مرکز فناوری خودرو 9 دی برگزار می­شود.

در این مراسم، محمدرضا شاه پسند، معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بیان اینکه توسعه کشور در گرو تربیت و آموزش افراد توسعه یافته با مهارت بالاست، ادامه داد: اهمیت به قابلیت های مهارتی و حرفه ای و پنجه های کارآمد رویکرد جدیدی است که در ارائه آموزش های مهارتی توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای دنبال می شود.

وی با تأکید بر بهره گیری از ابتکارات و اختراعات نخبگان مهارتی در این مسابقات، اذعان داشت: نخبگان مهارتی قادرند مهارت، دانش، فناوری و صنعت جدید و به تبع آن فرصت‌های شغلی جدید برای جامعه خویش ایجاد کنند و ضرورت دارد زمینه نقش آفرینی و کارآفرینی آنان در جهت شکوفایی کشور فراهم شود.

جواد روانبخش، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای تهران نیز در مراسم مذکور، با اعلام برگزاری نوزدهمین مسابقات ملی مهارت به میزبانی استان تهران در رشته های فناوری خودرو، صافکاری و نقاشی از  هماهنگی و هم افزایی عوامل برگزاری مسابقات ملی مهارت به ویژه کاشناسان این رشته ها در اجرای مطلوب میزبانی استان تهران، تقدیر کرد.

وی افزود : نمایشگاه دستاوردهای مهارتی در رشته های مرتبط با مسابقات در راستای توسعه فرهنگ مهارت و کارآفرینی در جوانان با همکاری حامیان این مسابقات در این مرکز برگزار می شود.

این گزارش می افزاید این رقابت ها در با حضور 70 مهارت آموز در 3 رشته مهارتی فناوری خودرو (7 تا 10 آذر 1400) صافکاری و نقاشی خودرو (12 تا 15 آذر 1400) در مرکز مهارت و فناوری 9 دی برگزار می شود.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات به روز از روند برگزاری مسابقات مذکور می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی مهارت ایران به نشانی http://worldskills.ir/news/ اقدام کنند.

 


تاریخ درج خبر : يکشنبه ٧ آذر ١٤٠٠ | ساعت درج خبر : ١٤:٠٤ | تعداد نمایش خبر : 1556
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: