نسخه چاپي ارسال به دوست


اولین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای کشور در زمینه ارائه آموزش‌های تخصصی ایمنی برق در استان البرز افتتاح شد

 

اولین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای کشور در زمینه ارائه آموزش‌های تخصصی ایمنی برق، با حضور محمدرضا شاه پسند، معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، در استان البرز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز؛ با حضور محمدرضا شاه پسند، معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، بهزاد غفاری، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز، معاونین، رئیس اداره موسسات کارآموزی آزاد استان و همچنین معاون دفتر آموزشگاه‌های آزاد، سازمان آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، رضا نیک پیام، مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای نوید الکترو ایمن پارسیس، به عنوان اولین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای کشور در زمینه ارائه آموزش‌های تخصصی ایمنی برق در سطوح ولتاژی برق فشار ضعیف، متوسط و قوی در استان البرز افتتاح شد.

بنا براین گزارش، در این مراسم محمدرضا شاه پسند، معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، با اشاره به توسعه تکنولوژی برق و پیچیده‌تر شدن مخاطرات آن و وجود خطا‌های انسانی، به ضرورت برنامه ریزی آموزشی ایمنی برق و استفاده از تجهیزات تخصصی در حین کار تاکید کرد.

شاه پسند، یادآور شد: از دیگر برنامه‌هایی که باید پیگیری شود، حضور شرکت‌های دانش بنیان و کارآفرین در جهت بومی سازی تجهیزات ایمنی برق است.

رضا نیک پیام، مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای نوید الکترو ایمن پارسیس، ضمن ارایه گزارشی از روند تجهیز و تأسیس آموزشگاه گفت: این مجموعه حاصل ۲۵ سال تجارب گوناگونی است که در مدیریت برق در صنایع و در صنعت برق در سطوح ولتاژی برق فشار ضعیف، متوسط و قوی کسب شده است.

وی افزود: در این موسسه تلاش شده جدیدترین تجهیزات و ابزار ایمنی برق در کنار آموزش‌های کارگاهی ارائه گردد تا فراگیران بطور ملموس با این تجهیزات و نحوه بهره برداری از آنها آشنا شوند.

 مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای نوید الکترو ایمن پارسیس، خاطر نشان کرد: این موسسه در نظر دارد با اضافه کردن رشته‌های تخصصی در حوزه برق به متقاضیان سرویس دهی کند.

 


تاریخ درج خبر : شنبه ٦ آذر ١٤٠٠ | ساعت درج خبر : ١٤:٠٥ | تعداد نمایش خبر : 138
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: